Меню
  • Увага

Добре відомо, що зима особливо сповнена приємними несподіванками та різдвяним настроєм. Це пора подарунків, радощів, теплої та дружньої атмосфери в кожній оселі, тому її з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Саме у день Святого Миколая кожна дитина мріє отримати подарунок та увагу.

19 грудня 2019 року одну з таких приємних несподіванок дітям подарували студенти 13 групи (37 дес.) та 302 групи (4-6 дес.) ІІ медичного факультету, що навчаються на кафедрі педіатрії 1 та медичної генетики (зав. каф. професор О. Є. Абатуров) на базі КЗ «Дніпровська МКЛ №1» ДМР» (головний лікар – В. І. Івашина). Малюки зацікавлено відгадували загадки, розповідали вірші, грали у веселі ігри та навіть самі створювали завдання для студентів. Кожен учасник конкурсу отримав чарівні фрукти та розмальовки з олівцями. Маленьким пацієнтам подарували не тільки гостинці, увагу та піклування, але й спогади про веселі несподіванки в день Святого Миколая.

День Святого Миколая – це свято і для дітей, і для дорослих. Радісні спогади та щасливі моменти допомагають нам зрозуміти важливість піклування про зростаюче покоління, адже це породжує в маленьких серцях велику любов до життя.