Меню
  • Увага

Інформаційний освітній  ресурс «Освіта.ua» склав  рейтинг вузів України за даними наукометричної бази даних SciVerse Scopus 2019 року https://ru.osvita.ua/vnz/rating/64398/

Детальніше...

З січня отриманий безкоштовний  доступ до повнотекстових публікацій міжнародного видавництва Springer Nature. Цю можливість забезпечило Міністерство освіти і науки через Державну науково-технічну бібліотеку (ДНТБ).

Детальніше...

Засідання вченої ради відбулося у народному музеї, на якому було розглянуто ряд важливих питань, пов’язаних з діяльністю закладу вищої медичної освіти. Вела засідання голова вченої ради, ректор, член-кореспондент НАМН України, професор Тетяна Олексіївна Перцева.

Детальніше...

В Дніпровській міській раді підбили підсумки конкурсу проєктів та стартапів InnoDnipro 2019. На щорічний конкурс всього було подано 57 проєктів, допустили до захисту 53.

Детальніше...

Добре відомо, що зима особливо сповнена приємними несподіванками та різдвяним настроєм. Це пора подарунків, радощів, теплої та дружньої атмосфери в кожній оселі, тому її з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Саме у день Святого Миколая кожна дитина мріє отримати подарунок та увагу.

Детальніше...

13 грудня у Дніпрі нагородили кращих молодих вчених області, яких визначили за результатами щорічних обласних конкурсів.

Детальніше...

Викладачі кафедри сімейної медицини ФПО (зав. каф., д.мед.н. Височина І.Л.) та лікарі-слухачі циклу тематичного удосконалення «Паліативна допомога в практиці сімейного лікаря» напередодні різдвяних і новорічних свят побували у відділеннях паліативної та госпісної допомоги № 1 та № 2 міської клінічної лікарні № 2».

Детальніше...