Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

13 червня в музеї академії зібрались понад 40 ветеранів. До присутніх звернувся голова профкому академії,  доцент В. Васильченко, голова ради ветеранів, доцент Ю. М’ясоїд, голова ради жінок Л. Одинцова.

Детальніше...

Наприкінці   травня  на кафедрі медицини катастроф та військової медицини розпочалися  навчальні збори зі студентами,  які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу. Це останній етап на шляху до отримання первинного офіцерського звання.

Детальніше...

Державний заклад «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоровя України» завдяки всебічній підтримці ректора академії, професора Перцевої Т.О., спільним зусиллям адміністрації академії, деканату І міжнародного факультету та кафедри мовної підготовки отримав статус асоційованого члена міжнародної асоціації - Університетської Агенції Франкофонії (АUF).

Відтепер студенти та викладачі матимуть змогу користуватися підтримкою агенції у розробці, обміні та реалізації спільних проектів, здійснювати професійну інтеграцію, брати участь у конкурсах та програмах тощо.

Щиро вітаємо усю академічну франкофонну спільноту!


 

Наукова бібліотека повідомляє, що відкрито доступ до електронної наукової бази даних Web of Science, найбільш авторитетної та повної міжнародної бази даних, спрямованої на вивчення наукової активності вчених за бібліометричними показниками. Вона охоплює понад 12 500 впливових  міжнародних журналів та 160 000 матеріалів конференцій.

База даних використовує інструменти наукометрії для відстеження цитованості наукових публікацій, а також пошукові системи, які формують статистику (стан, динаміку показників активності учених і організацій).


 

В другій половині травня відбулась XVІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Інновації у вищій медичній та фармацевтичній освіті України» на базі навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина» Тернопільського національного медичного університету імені І. Горбачевського. У форумі взяли участь 189 представників закладів вищої освіти з усіх регіонів нашої держави.

Детальніше...

28 травня вчені медичної академії провели консультації та обстеження пацієнтів у відділеннях Магдалинівської районної лікарні. 

Детальніше...

Завершився ювілейний 50-й міжвузівський фестиваль «Студентська весна-2019». Найкреативніші, найталановитіші, найартистичніші студенти 10 вишів нашого міста демонстрували свої творчі здібності.

Детальніше...