Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.15 № 1045 «Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України», наказу Мінмолодьспорту України від 15.12.16 № 4665 «Про затвердження тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України» на кафедрі фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології ДЗ «ДМА» з 20.05.2019 р. по 24.05.2019 р. буде проведено оцінювання фізичної підготовленості студентів 1-5 курсів медичних факультетів та 1-4 курсів стоматологічного факультету.

Треба зазначити, що згідно вищезазначеної постанови КМ України проведення щорічного оцінювання для студентської молоді навчальних закладів усіх типів незалежно від форми власності є обов’язковим.

Щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення України передбачає виконання особами різної статі та віку комплексу тестів і нормативів для визначення рівня їх фізичної підготовленості (з переліком тестів та нормативів, положенням та графіком проведення щорічного оцінювання можна ознайомитись за посиланням >>).