Меню
  • Увага

 

До уваги завідувачів кафедр!

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 навчальному роках» від 17.12.2019 р. №1580 (див. додаток) цього року МОН визначило проведення ІІ туру з 32 дисциплін медичного спрямування.  Зокрема на  базі ДЗ «ДМА» затверджено проведення Всеукраїнського туру з двох дисциплін: 1) «Терапія (внутрішня медицина»); 2) «Клінічна імунологія та алергологія».

На кафедрах ДЗ «ДМА» триває (внутрішньовузівський) тур предметних олімпіад, за результатами якого будуть визначені переможці – делегати для участі у Всеукраїнському турі. Графік проведення ІІ туру олімпіад наведено в наказі МОН. Більш детальна інформація буде надходити від базових ЗВО до ДЗ «ДМА» протягом січня-лютого.

Для своєчасного оформлення відряджень до ЗВО України студенти-учасники мають звернутися до наукового керівника СНТ ДЗ «ДМА» І.В. Твердохліба із заповненою «Анкетою учасника» та заявою на відрядження, підписаною завідувачем кафедри і деканом відповідного факультету.

У додатках:

  1. Наказ МОН №1580.
  2. Бланк анкети учасника.
  3. Бланк заяви на відрядження.